درحال بارگذاری

Show info
شرکت معماری و طراحی داخلی

TANASOB's Architecture & Interior Design Studio
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به استودیو طراحی تناسب می باشد

استودیو طراحی تناسب

دوستان سلام

خوش آمدید به tanasobdesign.com  استودیو تناسب جایی برای یافتن هیجان انگیزترین کیفیت معماری و طراحی داخلی
با تناسب سبک زندگی خود را معماری کنید .

بیشتر با استودیو تناسب آشنا شوید  
 • چشم انداز ما: شرکت شماره یک طراحی داخلی با معیار خلق اورجینالیتی دقیقتر ، خلاقتر و زیبایی بی نظیر پروژه در منطقه است.

  Our vision: The company to be the number one interior designer with a more precise, creative, and beautiful design element unique in the region.

 • مأموريت گروه طراحي ما ساده است: تجارب طراحي داخلي و خارجي را كه متمايز، مؤثر ، با كيفيت و شخصيت بسيار بالا هستند، خلق كنيم. اطمینان بیابیم که هر مشتری یک طرح خارق العاده و سرویس بسیار محرمانه و محترمانه دریافت می کند.

  The mission of our design team is simple: create internal and external design experiences that are distinct, effective, with a very high quality and personality. Make sure each customer receives a fantastic design and service that is highly confidential and respectful.

 • مزیت تناسب : ما به صادق بودن و دادن بهترین کیفیت کار به مشتریانمان اعتقاد داریم .

  .Advantage tanasob : We believe in being honest and giving the best quality of work to our customers

 • ما بخاطر استعداد حرفه ای بودن و ظرافت خلاقیت در طراحی داخلی شناخته شده ایم .

.We are renowned for the professionalism and elegance of creativity in interior design

;IF YOU CAN IMAGINE IT , YOU CAN ACHIEVE IT

.IF YOU CAN DREAM IT , YOU CAN BECOME IT

 • ترجیح شما کدام است : طراحی مدرن و طراحی مینیمالیستی، یا طراحی کلاسیک و طراحی سنتی است ؟

ما قصد داریم همه آنها را با تاکید بر طراحی لوکس ، طراحی پیچیده و طراحی سفارشی مخصوص سبک شما انجام دهیم.
ما عاشق فضای داخلی پر زرق و برق و مجلل هستیم ، بهترین فضای داخلی البته این است که به شما اجازه می دهد خودتان و سبک خود را به طور کامل بیان کنید.

 • با استودیو طراحی تناسب سبک زندگی خود را معماری کنید.
 • گروه طراحان تناسب با استفاده از یک سبک پویا و پرطرفدار، بدون رونق افتادن از روند های گذرا و با خلاقیت منحصر بفرد در نهایت زیبایی، طرز تفکر خود را در دنیای طراحی داخلی برش داده است.
 • استودیو تناسب یک شرکت طراحی داخلی در تهران است که در سراسر کشور ارایه خدمات می کند.
  این استودیو در سال ۱۳۸۵توسط دوستان قدیمی، مدیر خلاق و مهندسان معماری با صمیمیت و شادی تاسیس شد. با هم، صدها پروژه در سرتاسر ایران را برای مشتریان محترم با پرکاری بر روی جزییات منحصر به فرد، اغلب در مکان های حساس انجام داده ایم . این ذهنیت شروع کار، هنوز یک ویژگی کلیدی از استودیو تناسب است، اما طی سالها، مأموریت شرکت گسترش یافته است تا شامل مجموعه ای از بالاترین سطح خدمات برای مشتری باشد.
  استودیوطراحی تناسب خود را ملزم به ترکیب معماری جدید با درصد خلاقیت بالا و طراحی داخلی اختصاصی به ایجاد محیط های سفارشی و تلاش برای پیدا کردن راه حل های منحصر به فرد زیبا و دلپذیر برای مشتریان می نماید . همچنین پروژه های متناسب با سبک فردی و نیازهای مشتریان خود را در بودجه مورد نظر و به موقع تکمیل و به اتمام می رساند.
 • تناسب یک شهرت اصیل برای طراحی زیبا و پیچیده معاصر است ، با بیش از ۱۱ سال تجربه ، شرکت با هدف کمال گرایی پروژه ها از نقطه نظر زیبایی شناختی با امضای خود، سبک نرم طراحی مدرن لاکچری را به پایان می رساند.
 • به عنوان یک شرکت، ما ترجیح می دهیم که یک رویکرد همکاری مشترک در طراحی با مشتریان خود را دنبال کنیم تا مشتریان تشویق شوند سبک و طعم علایق خود را پرورش دهند. ما به مشتریان خود ارزش می دهیم. طرح نهایی استودیو تناسب برای هر پروژه متشکل از عنصر زیبایی، نوآوری مدرن و تکنولوژی سطح بالا و مهمتر از همه خلق یک فضای کاربردی راحت و دلنشین برای مشتریان ماست. ما اعتقاد داریم که مهمترین ستون در نقشه های طراحی ما افرادی هستند که از آنها استفاده می کنند .
 • ما بخاطر استعداد حرفه ای بودن و ظرافت خلاقیت در طراحی داخلی شناخته شده ایم .
  تیم طراحان داخلی تناسب با استفاده از مجموعه مهارت های متمایز خود، قادر به اجرای دامنه وسیعی از پروژه ها در ژانرها و رشته های مختلف است. ما همیشه هیجان زده به دیدار با یک چالش طراحی! می رویم.

 معماری و طراحی داخلی