درحال بارگذاری

Show info
شرکت معماری و طراحی داخلی

TANASOB's Architecture & Interior Design Studio
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به استودیو طراحی تناسب می باشد

طراحی داخلی چیست؟

طراحی داخلی هنر و علم ارتقاء کاربری و بالا بردن سطح زیبایی در فضای داخلی است که گاهی اوقات فضای بیرونی، یا ساختمان را هم به نوعی جالب خلق میکند ، هدف طراحی داخلی دستیابی به یک محیط سالم و با جذابیت های بصری برای کاربر نهایی است . طراح داخلی کسی است که این پروژه ها را برنامه ریزی، تحقیق، هماهنگی و مدیریت می کند. طراحان داخلی باید به منظور ایجاد محیط داخلی که کارآمد، ایمن و پایبند به کدها ، مقررات و الزامات ساختمان باشد، بسیار ماهر باشند.

طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحان داخلی

نقش طراحی داخلی در زندگی روزمره

طراحی محور انسان است . طراحی داخلی یک حرفه چند منظوره است که در آن راه حل های خلاقانه و فنی در یک ساختار برای دستیابی به یک محیط داخلی سالم و زیبا پیش بینی شده است. این راه حل ها عملکردی دارند، کیفیت زندگی و فرهنگ اشخاص را افزایش می دهند ، زیبایی و آرامش را به همراه می آورند. طراحی ها در پاسخ و با پوسته ساختمان هماهنگ می شوند و مکان فیزیکی و زمینه های اجتماعی پروژه را تایید می کنند. طراح داخلی نیاز به مهارت های بسیار تخصصی، خلاقیت و ارتباطات عالی دارد تا در حرفه خود بعنوان خبره شناخته شود . طراح داخلی طعم و مزه مشتری، بودجه و فضا را با توجه به نیاز مشتری مطابقت می دهد.

طراحی داخلی

تاثیر طراحی داخلی بر زندگی روزمره

طراحی داخلی همه چیز در مورد چگونگی تجربه احساس فضاها است. این بخش قدرتمند و ضروری زندگی روزمره ما است و بر زندگی ما، کار، بازی و حتی بهبود افکار و روابط تأثیر می گذارد. خانه های راحت، مکان های کاری با کاربرد آسان، فضاهای عمومی زیبا و هر آنچه بعنوان فضا یی با جذابیت بالا خلق می شود .بهترین طراحان داخلی آن را آسان به نظر می رسانند، فضاهایی را طراحی می کنند که نیازهای ما را پیش بینی می کنند و به احساسات ما تجاوز می کنند، اما در واقع مجموعه وسیعی از مهارت های بسیار تخصصی و دانش فنی ، خلاقیت و ارتباطات عالی مورد نیاز است.

طراحی داخلی
طراحی داخلی
شرکت طراحی داخلی

تاریخچه طراحی داخلی

طراحی مدرن از هنرهای تزئینی، اغلب از هنر دکو، در اوایل قرن بیستم آغاز شد و به طور چشمگیری رشد کرد ، حرفه ای خلاقانه که نسبتا جدید است، به طور مداوم در حال تحول و اغلب به مردم عارض می شود. این کار یک پیگیری هنری نیست و به تحقیق از بسیاری از زمینه ها متکی است تا بتواند درک خوبی از نحوه تاثیر محیط بر روی افراد داشته باشد. “هنر مدرن در اوج دهه ۱۹۵۰ و دهه ۶۰ به اوج خود رسیده است هنر مدرن همانند طراحی معاصر نیست، بلکه یک اصطلاح است که طراحان داخلی آن را به یک گروه متحرک از سبک ها و روند های اخیر اعمال می کنند.

سبک، رنگ، خلق و خو، هماهنگی، کنتراست، راحتی در هنگام استفاده از کارکرد فضا ها در یک طرح جدید برنامه ریزی می شود. با این حال، طراحی داخلی به خودی خود بیش از تصویر بصری یا افزایش فضای داخلی است. این تلاش برای بهینه سازی و هماهنگ کردن کاربردهای مورد استفاده در محیط داخلی است. طراحی خوب فضا می تواند ارزش افزوده خانه شما را افزایش دهد، کسب و کار را به بالا ترین حد ممکن برساند، مشتریان را به فروشگاه ها بکشاند و سلامت و رفاه را ارتقا دهد