درحال بارگذاری

Show info
شرکت معماری و طراحی داخلی

TANASOB's Architecture & Interior Design Studio
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به استودیو طراحی تناسب می باشد

تفاوت اصلی طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی

بسیاری از افراد به اصطلاح “طراحی داخلی” و “دکوراسیون داخلی از تعاریف استفاده می کنند اما با وجودی که بعضی از توابع ممکن است متوقف شوند، تفاوت قابل توجهی وجود دارد. طراحان داخلی باید بتوانند راه حل خلاقانه ای را برای فضای مورد نظر خود طراحی کنند. طراحان داخلی باید مهارت فنی داشته باشند تا بتوانند از طیف گسترده ای از گزینه هایی که می توانند برای هر یک از فضا استفاده کنند را بدانند. هدف طراح داخلی این است که برای بهبود محیط و کیفیت زندگی اشخاص تلاش کند. طراحی داخلی در مورد هنر و علم و نحوه استفاده از این دو رشته در ایجاد یک نتیجه زیبا است.

دکوراسیون داخلی

نکات طلایی دکوراسیون داخلی

اگر قصد زیباسازی محیط خانه یا محل کار خود را دارید باید ابتدا با یک دکوراتور حرفه ای مشورت کنید. ما در این مقاله به شما کمک میکنیم تا بهترین دکور را برای فضای اطراف خود انتخاب کنید.لطفا برای انتخاب دکوراسیون داخلی مناسب برای محیط اطراف خود به سوالات زیر پاسخ دهید.

آیا در محیط اطراف خود دوست دارید فضا بزرگ تر شود یا کوچکتر؟

آیا به دنبال محیطی ساکت و آرام هستید یا شاد و هیجان انگیز؟

آیا به میزان نور فضای دلخواه خود توجه کرده اید؟

دوست دارید فضای اطاف شما گر باشد یا سرد؟

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در دکوراسیون داخلی انتخاب رنگ بر اساس سلایق شما عزیزان می باشد.

معماری داخلی اتاق خواب ها

دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی عمدتا در مورد استفاده از اشکال مختلف رنگ و لهجه ها است تا فضای خاصی را جذاب تر کند. سازماندهی اشیاء مانند تابلوهای نقاشی ، آباژورها ، عکس ها، بالش ها، ترتیبات گل و گلدان ، لوازم تزیئنی  و چیزهای دیگر که بهترین فضای موجود را در اختیار شما قرار می دهد. دکوراتورها در درجه اول بر زیبایی شناسی تمرکز می کنند. دکوراسیون داخلی دقیقا در مورد استفاده لوازم تزئینی با هنر و علم  یک طراح کمک میکند تا تمامی ظرفیت های بروز یک فضای بی همتا تکمیل شود .